Ana sayfa Fast Food Arby’s

Arby’s

133
0
PAYLAŞ

A

RBY’S HAKKINDA 

Farkı lezzetinde saklanan ve kendilerine özel menüleri ile geleneksel fast-food algısını değiştiren Arby’s, Ağustos 2010’dan itibaren TAB Gıda bünyesine katılmış ve Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

TAB Gıda’nın sektördeki tecrübesi aracılığıyla 6 ay gibi kısa bir zamanda restoran sayısını 3 ‘e katlayan  Arby’s, Global Arby’s’ten “Hızlı Büyüyen Ülke” ödülüne layık görülmüştür.

Rakiplerinden hem tat, hem de görüntü olarak farklı olan,eşi benzeri olmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve kıvırcık patateslerini konuklarıyla buluşturan Arby’s’in, sandviçlerinde kullandığı et, 4 saatte fırında yavaş yavaş pişmesinin ardından siparişin hazırlandığı anda taze olarak dilimlenmektedir.

Şuan 50’den fazla şubesi ile Türkiye’de TAB Gıda güvencesi beraberinde hizmet veren Arby’s, yenilenen menüleri ile lezzetli ve eşsiz seçenekler arayanların tek uğrak noktasıdır.

2012’de MediaCat Net Tavsiye Skoru araştırma sonucuna göre “2012 yılının ürünleri en çok tavsiye edilen hamburger zincir restoranı” seçilen Arby’s, 2013’te ise yeniden Global’den “Hızlı Büyüyen Restoran Sayısı” ödülüne adını yazdırmıştır.

bayiduragi/arby’s

“arbys’de franshısee olmak”

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Arby’s’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchisee Adaylarında Aranan Özellikler:

TAB Gıda olarak;

  • Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip,
  • Geçmişte başarılı bir iş hayatı ve yönetim tecrübesi olan,
  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeciler franchisee adayı olarak seçilirler.

Eğitim:

Seçilen franchise adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olmaya hak kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabileceği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci de olabilir.

Destek Hizmetleri:

Franchise olarak çalışan işletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon ve kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Arby’s için 400.000 USD+KDV ’den başlamaktadır. TAB Gıda’nın Sub franchisee’lere verdiği restoran işletmecilik süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul ve dershane yakınları, fast-food işletmeciliğine uygun ana kesimde olan yerler restoran açılacak mekân için aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından tasdik edilir ve kiralanır.

Fiziksel Özellikler:

İş yeri düz ayak tarzında giriş katında olmalıdır. Alan ise, minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Court’larda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.

bayiduragi/arby’s

“neden arbys bayiliği ?”

Dünya üzerinde 3700’den fazla restoranı olan Arby’s dünyanın en iyi fast-food restoranlarından bir tanesidir.

Yiyecekler insanları mutlu eder çünkü; yiyecekler hem gülümsetir, hem de açlığınızı giderir. Arby’s’i gördüğünüzde mutlu olacağınızı bilirsiniz.

Arby’s’in ince dilimlenmiş dana etini ve bu dana etinin Arby’s’in muhteşem soslarıyla buluştuğunu düşünün. Dana etleri 4’er saat ağır bir ateş altında fırınlanır ve bu muhteşem lezzeti yediğinizde kendinizi harika hissedersiniz.

 

arbys-bayilik
bayiduragi/arby’s

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here