Ana sayfa Oto Yıkama&Bakım AUTOWAX Bayilik veriyor!

AUTOWAX Bayilik veriyor!

129
0
PAYLAŞ

AUTOWAX Oto Bakım

 AUTOWAX,Türkiye Genel Müdürlüğü İmeks Otomotiv Ürünleri ünvanı ile 15 yıldır Araç Temizlik ve Savunma Sistemleri ile ilgili otorite bir marka olarak, deneyimli yönetici ve çalışanlarıyla, Türkiye genelinde daima büyüyen, geniş bir bayi ağı ile hizmet veren lider bir kuruluştur.

AUTOWAX ürün kalitesi, marka standartları ve kaliteli hizmeti doğrultusunda, ödün vermeden çizmiş olduğu yolda dev markalarla işbirliği içerisinde hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, Avrupa’da da ISO 9001 kalite dokümanıyla ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında üretilen ve hizmet alanı içerisinde araçların tüm ihtiyaçlarına üst düzey karşılık verebilen ürünleri ile AUTOWAX müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde hatırlı bir yer edinmiştir.

Merkezi İstanbul’da bulunan İmeks Otomotiv, “AUTOWAX Professional Car Care Services’” adı ile yurt genelinde profesyonel yapıda “Oto Boya Savunma ve Temizlik Sistemleri’” bayilikleri kurmaktadır. Bayi ağını daha da genişleterek, her bölge ve şehirde, daha çok profesyonel noktada kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi amaçlayan marka, bu konuda bayilik kurmak isteyen yatırımcılarına yardımcı olup, yolunu açmakta duraksamıyor.

Son zamanlarda araç kalitelerinin ve konforlarının artması, araç markalarının artması ve araç ücretlerinin de bu kalite ve konfora bağlı olarak yükselmesinin neticesinde, insanlar araçlarını temizletmek ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için herhangi bir yere götürmüyorlar. Araçlarını bir markanın teminatına bırakarak, gönülleri rahat ve gerçek ürünlerle gerçek hizmet alabilecekleri yerlere götürüyorlar. İşte bu konuda AUTOWAX markası ön tasarıya çıkarak araç sahiplerine o rahatlığı ve güveni fazlasıyla veriyor. Böylelikle markanın da imtiyazı kendini belirgin olarak göstermiş oluyor.

Tüm AUTOWAX bayilerinde, tüm markaların araçlarına,

– AUTOWAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA & SAVUNMA,

– AUTOWAX NANO SERAMİK KAPLAMA UYGULAMASI,

– AUTOWAX NANO YAĞMUR KAYDIRICI UYGULAMASI,

– AUTOWAX AYRINTILI HİJYENİK İÇ TEMİZLİK,

– AUTOWAX AYRINTILI MOTOR TEMİZLEME & SAVUNMA,

– AUTOWAX KOMPLE UYGULAMA,

– AUTOWAX OZON DEZENFEKTASYONU,

– AUTOWAX CAM FİLMİ ve GÜVENLİK FİLMİ UYGULAMASI ve daha bir çok konuda kaliteli hizmet verilmektedir.

HER ARAÇ MUTLAKA KİRLENİR. “AUTOWAX ’’

bayiduragi/autowax

Müşterilerimizin seçenek nedenleri;

  1. KALİTE: Tüm ürünlerimiz, üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olup, ürün reçeteleri bulunmaktadır.Üst düzey ürün kalitesi ve garanti sunulmaktadır.
  2. ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ: Sektörel bazda ki faaliyetlerimiz içerisinde müşterilerimize zengin seçenekler ve çeşitlilikler sunulmaktadır. Aracının ihtiyacı olan bir çok konuya çözüm bulabilmektedir.
  3. GARANTİLİ HİZMET: %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensiplerimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimize ’’ Garanti Dokümanı ’’ vermekteyiz.
  4. TİTİZ İŞÇİLİK: Tüm çalışmalarımızda, mesleksel eğitimini bitirmiş, ’’teknik eğitim yeterlilik sertifikası ’’ almış kaliteli personel görev almaktadır.
  5. YENİLİKÇİLİK: Avrupa daki üretici firmamızın, ARGE çalışmaları avantajlarını en yüksek derecede kullanmaktayız. Sektörel gelişmeleri, yenilikleri aynı anda müşterilerimize sunabilmekteyiz.
  6. YAYGIN BAYİLİK: Yurt genelinde 100 ün üzerinde yaygın bayi ağı ile seçenek edilebilirlik önceliğimiz bulunmaktadır.
  7. UYGUN ÜCRET: Rekabet avantajımızı kullanmak için, kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlar ile nihayi tüketicinin hizmetine sunmaktayız.
  8. FELSEFEMİZ: Müşteri bizim işimizdir.
bayiduragi/autowax

Bir AUTOWAX Professional  sahibi olarak;

• Direk kendi işinizin sahibisiniz,

• Uluslararası bir markanın temsilcisisiniz

• VE YALNIZ DEĞİLSİNİZ…

Bayilik koşulları ve diğer ayrıntılar için bize erişin: 0(216) 420 10 40

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here