Ana sayfa Eğitim BİL Dershaneleri franchisee veriyor!

BİL Dershaneleri franchisee veriyor!

128
0
PAYLAŞ

BİLÖğretim Kurumları Hakkında

 

“Türkiye’nin geleceği eğitimli insandır.” düşüncesiyle yola çıkan BİL HOLDİNG farklı sektörlere yatırım anlayışından uzak durarak, yatırımlarını yalnızca eğitim alanında yapmıştır.

Türkiye’nin eğitimde bilinen markalarından biri olan “BİL”, kaliteli ve nitelikli yayınlarıyla,  profesyonel müessesesel anlayışıyla, ülkenin her yerinde aynı eğitim ve öğretim tarzı ile hareket eden dev kadrosuyla, bugün 65 şubeye erişmenin gururunu taşımaktadır.

BİL ÖĞRETİM KURUMLARI, franchising sistemi ile müesseselerimiz bölgelerindeki öncü eğitim kurum olma yarışında ilk sıralara yerleşmiş, BİL adı altında tecrübelerini ve birikimlerini doğru yerde ve doğru zamanda değerlendirme fırsatı bulmuşlardır.

Eğitimde yakalamış olduğumuz bu başarıyı Türkiye’nin her yerinde bulunan şubelerimizle sürdürmekteyiz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

bayiduragi/bil-dershanesi

Her zaman “en mükemmelin” beklentisi içinde olan BİL HOLDİNG, her daim kendini geliştirerek daha iyi yarınlar için üzerine düşeni yapmanın ve gelecekte de yapacak olmanın güvenini duymaktadır. 1994’te BİL Kültür ve Eğitim A.Ş’nin kuruluşu ile başlayan yolculuğumuzu; BİL Derejans, Bil Yayıncılık A.Ş, EK-BİL Matbaacılık A.Ş, BİL Form Matbaacılık A.Ş ,BİL Lojistik, BİL Bilişiim A.Ş ile devam ettirmekteyiz. Bu tarihten bir yıl sonra kurulan AKEV’in (Anadolu ve Kültür Vakfı) en önemli faaliyetlerinden birisi, Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu’nun kuruluşunu sağlamış olmasıdır.

AB ile bütünleşme sürecine girecek olan ülkemizin ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak bölümlerini açmış olan bu okul, 2004 – 2005 yılları arasında eğitim ve öğretimine başlamıştır. Bugüne kadar kapımızı yeniliklere, özgün fikirlere ve yeni ideallere açık tutarak çalıştık. Bundan sonra da farklılıklar yaratarak planlı ve disiplinli çalışmaya, hızla ve şevkle eğitime ve üretime devam edeceğiz.

bayiduragi/bil-dershanesi

KARLI BİR YATIRIM YAPACAKSINIZ 

Yatırımınızı daha önceden tasarlanmış ve fizibilitesi en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bir proje çerçevesinde gerçekleştireceksiniz. Vakit açısından da asgari fiyat sağlayarak karlı bir yatırım gerçekleştireceksiniz.

PROFESYONEL BİR KADROYLA ÇALIŞACAKSINIZ

Bir çok sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de işletme için en önemli kaynak insan kaynağıdır. İşletmede çalışacak kadro oluşturulurken de oldukça titiz davranılmalıdır. Bilgi havuzunda çok geniş insan kaynağına sahip olan BİL ÖĞRETİM KURUMLARI’ nın katkılarıyla personel temini ve bu elemanlara uygulanacak kriterleri belirlemek artık sorun olmaktan çıkacak, aynı zincir halkaları olan BİL şubelerinin, iş yoğunluğuna göre, aralarında yapılacak personel değişimleri ile destek verme olanağı bulunacaktır.

bayiduragi/bil-dershanesi

DENENMEMİŞİ DEĞİL, TECRÜBE EDİLENİ DENEYECEKSİNİZ

Yaptığınız yatırımın size ne getireceğini bilmemenizin, kendinizi dibi görünmeyen bir çukura atmanızdan farkı yoktur. Yapmış olduğu yatırımlarıyla her zaman üstün başarı sağlamış ve sektördeki öncü kurumlardan biri olmuş BİL ÖĞRETİM KURUMLARI ile yapacağınız franchising size tecrübe ederek başarıya erişmiş uygulamaları hayata geçirme fırsatı sunacaktır.

YALNIZ OLMAYACAKSINIZ

Hayatı keşfetmek için BİL ÖĞRETİM KURUMLARI’yla kuracağınız iş birliği ile kendinizi daha güçlü hissedecek ve her konuda arkanızda bizi göreceksiniz. Bizden ve tecrübelerimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği alacaksınız. Gelin birlikte gücümüze güç katalım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here