Ana sayfa Cafe&Tatlı&Pasta Coffeemania Bayilik

Coffeemania Bayilik

126
0
PAYLAŞ

neden kahve?

 

 

Dünyada petrolden sonra en çok ticareti yapılan ürün kahvedir.

Kahve üretimi 2000 yılında 6.9 milyon ton iken 2015 itibariyle 9.3 milyon tona ulaşmıştır. Bu da günlük kahve tüketimini kişi 1,2 trilyon fincan kahveye çıkartmıştır. Türkiye’de ise kahve tüketimi oranı yıllık 45 bin ton yani 6,5 milyar fincan kahvedir. Bu da günlük 17,7 milyon fincan kahveye eşittir.

Kahvenin mucidi ve dolayısıyla ilk tiryakileri Etiopia’da yaşayan keçiler olmuştur. MS. 8. Yüzyılda fark edilen bu kiraza benzer parlak kırmızı meyve, içeriğindeki kafein sebebiyle  verdiği zindelikten dolayı çok farklı yöntemlerle tüketilmiştir. Nihayetinde kavrularak havanda dövüldükten sonra suda demleme metodu keşfedilmiş ve günümüze kadar gelmiştir. İçinde bulunduğumuz dönem itibariyle teknolojinin imkânları da kullanılarak hazırlanan birbirinden lezzetli, nitelikli kahveler, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

NEDEN KAFE?

Kafeler, tüm dünyada sosyal bir ortam olması sebebiyle herkes tarafından tercih edilen en aktif buluşmak noktalarıdır. Kafe insanların, lezzetli tatlarla keyifli vakit geçirirken, aynı zamanda istirahat da edebilecekleri rahat bir ortam sağlar.

Kafe, keyfin ve lezzetin durağıdır.

Coffeemania ise hayatın.

Neden Coffemonia derseniz?

bayiduragi/coffemonia

Coffeemania kaliteli kahve kültürünü dünyanın ulaşılabilecek her noktasına taşımak amacıyla, bir grup kahve sevdalısı tarafından 2009 yılında kurulmuştur. 30 yılı aşkın mesleki birikimin ardından bir araya gelen profesyonel ekibi, 2013 yılında kendi kavurma tesisini açmıştır. Coffeemania, kaliteli kahvenin yanında, her şubesinde aynı standart lezzeti yakalamayı hedefleyerek oluşturduğu menüsüyle, dünya mutfağından farklı tarifler ve enfes tatlılar sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen duruşu ve güvenli büyüme prensibi sayesinde Coffeemania’nın, 2009 yılında 4 şube ile başlayan bayilik verme süreci 2016 yılı itibariyle Türkiye’de 60 şubeye ulaşmıştır. 1160 toplam çalışanı, ortalama 989.000 aylık sabit müşterisiyle, dünya standartlarında bir hizmet anlayışı yürüten Coffeemania’nın Malezya’da da 3 şubesi bulunmaktadır.

bayiduragi/coffemonia

BEN DE COFFEEMANIA’LI OLMAK İSTİYORUM !

Diyorsanız izlemeniz gereken yollar şu şekilde;

Yatırımcı aşağıda yer alan formu doldurur. Aklınıza takılan tüm sorular için SSS bölümüne göz atabilirsiniz. Coffeemania iş geliştirme danışmanlarının yapacağı değerlendirme sonucunda, tüm koşulların uygun bulunduğu yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir. Ön görüşme için belirlenen günde Coffeemania danışmanları ile yatırımcı bir araya gelir. Mutabakat sonucu sözleşmenin de imzalanmasıyla “uzun sürmesi hedeflenen” Coffeemania’lı hayat başlar. Coffeemania ekibi mağaza açmaya uygun ölçütteki seçenekleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir. Doğru nokta belirlendiğinde So Mimarlık ekibi röleve alıp, proje çizimlerini gerçekleştirir. Daha inşaat başlamadan bitmiş halinin sunumunu yapar. Uygulamacı ekiple proje üzerinde çalışan mimarlarımız yatırım bütçesini çıkarır. Mimar ve uygulamacı ekip öngörülen tarihte işletmeyi “anahtar teslim” olarak yatırımcıya teslim eder ve yatırımcı Coffeemania’lı olmanın tadını çıkarır!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here