Ana sayfa Kuru Temizleme Dolphin Kuru Temizleme bayilik veriyor!

Dolphin Kuru Temizleme bayilik veriyor!

124
0
PAYLAŞ

Aşkla Çalışıyoruz!

‘Sevdiğiniz işi yaptığınız müddetçe başarılı olursunuz.’ sloganıyla çıktığım bu yolda hiçbir zaman para kazanma ya da kaybetme kaygısına düşmedim. Dolphin’i markalaştırmak için sadece güzel ve faydalı işler yapmak istedim.

Bu sebepten ötürü sektörümüzde hep ilkleri gerçekleştirmek için çabaladım. Kuru temizleme de Dolphin’den önce 3 günde hizmet verilirken, Dolphin’den sonra 1 saatte hatta 1/2 saatte hizmet verilebilir olduğunu gösterdim.

Sektörümüz “Drymatik” yani kartlı sistemle, otomatik kıyafet alma-verme otomasyonunu Türkiye’ye getirerek bir ilki gerçekleştirdim.

Son çalışmamızda treyleri mobil kuru temizleme mağazasına çevirerek hem fuarlarda, hem de yurt içi ve yurt dışında hizmet vererek tanıtım yapmayı ve franchise vermeyi düşünmekteyim.

Bu mantıkla her alanda proje üretmeye ve uygulamaya dakik bir şekilde devam edeceğim. Kuru temizleme alanında ki gelişmeleri şahsen yakından takip ederek makine parkurunun en son teknolojiden oluşmasını sağlayacak, personelimizi en üst düzeyde eğiterek, en kaliteli hizmetle müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktayım.

Ayrıca “Sosyal ve Çevre” gibi toplumu yakından ilgilendiren konularda üzerime düşen görevi, kurum olarak en iyi şekilde yerine getirmek arzusundayım.

Hayalim Dünya’da Türk milletinin de bir markasının olabileceğini göstermek ve bu düşünceyi gerçekleştirmek için ant içmiş gibi sorumluluk ve çaba içerisinde çalışmalarıma devam etmektir.

bayiduragi/dolphin-kurutemizleme

Oluşturduğumuz bayilik sistemi 6 ana temel üzerine kuruludur:

1. Ön fizibilite çalışmasının yapılması, mağaza ile ilgili mağazanın uygunluğunun tespiti, mağazayla ilgili yatırım maliyetinin ortaya konulması, aylık tahmini ciro üzerinden kar ve zararın tesbit edilmesi.

2. Mağazanın kurulumu, mağazanın kuruluşu ile ilgili hazırlık dekorasyon alt yapı reklam personel eğitimi makine ekipmanlarının yerleşimi yapılarak mağazanın oluşturulması.

3. Mağazanın işletme güvenliğinin sağlanması; merkezimizde yer alan merkezi kamera sistemiyle hem mağaza güvenliğini personel çalışma düzeni ve disiplinini müşteri problemlerinin tesbitini hem de hırsızlık vakalarını takip ederek yatırımcımızın rapor edilmesi.

bayiduragi/dolphin-kurutemizleme

 

4. Merkezimizdeki bulunan bilgi işlem departmanı ve bilgisayar programı sayesinde bayimizin mali, personel giriş çıkış mesaisi,sarf malzemesinin takibi gibi bir çok konuda çözüm üreterek hizmet vermek.

5. Lojistik destek bayilerimizin ihtiyacı olan sarf malzemelerinin temini ve bayilerimize ulaştırılması için gerekli Lojistik desteğin sağlanması.

6. Teknik servis desteğinin verilmesi; mağazadaki bulunan kuru temizleme makinelerinin ve teçhizatın rutin bakımının yapılması, arızalanması durumunda arızalarının giderilmesi ve personele makine parkuruyla ilgili eğitimin verilmesi.

bayiduragi/dolphin-kurutemizleme

Amacımız bayilik düşüncesinde olan yatırımcılarla daha hızlı gelişmek, büyümek bizim gibi düşünen yatırımcılarla deneyim, bilgi ve tecrübelerimizi   hizmetlerine sunmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here