Ana sayfa Yapı Malzemeleri EKB Proje bayilik veriyor!

EKB Proje bayilik veriyor!

144
0
PAYLAŞ

Firma Hakkında

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren ekbproje.com, 2008 yılında inşaat ve proje alanda kurulmuştur.  Ekbproje.com üzerinden Türkye geneli Yapınıza ait Enerji Kimlik Belgesi hazırlama ve uzman ekip ile EKB Bayiliği vermektedir.

Yapıların enerji sınıflandırması olarak ta adlandırılan EKB Uzmanlarımız, Elektik Mühendisi, Makina ve İnşaat mühendislerinden oluşmaktadır. Ekb Belgesi hazırlanırken her üç uzmanlarımızın denetimden geçirilerek beptr.bep.gov.tr online web sitesi üzerinden obay için gönderilir. Onay alındıktan sonra Ekb belgeniz hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir.  Online Ekb rehberiniz!

Sanayi ve Ticari işletmelerde(Otel, AVM, Rezidasns V.B.) enerji kimlik belgesi hizmeti, enerji yöneticiliği istihdam etmek ve enerji etütü yapmak. Ülkemizin enerjisinin %70’ini yabancı kaynaklardan temin ettiğini bilerek daha verimli nasıl enerji kullanabiliriz diye mühendislerimiz hesap yapmaktadır. Kullanılacak makina ve cihazın doğru seçilmesi, etüt çalışmalarında işletmecilere verimliliği arttırıcı projeler hazırlamalarında önemli bir rol oynar. Bu proje vasıtasıyla tasarruflu değil verimli enerji kullanmış oluruz. Zira biliyoruz ki, aynı kaliteyi daha az enerji harcayarak elde ettiğimizde de enerjiyi verimli kullanmış olacağız.

bayiduragi/ekb

ENERJİ KİMLİK BELGESİ (EKB Nedir?)

Binalarda fazla enerji harcayan ürünlerin enerji israfının önüne geçen ve enerji açığına son veren belgedir. Örnek olarak şunu söyleyebiliriz; oturduğunuz binanın enerji tasarrufunu ne ölçüde sağladığını tespit eder ve bu ölçümün ne oranda olduğunu belirtir. Binanın enerji performans sınıfını ve sera gazı emisyon değerini ölçer. Enerji performansını etkileyen kısımlar ısıtma, soğutma, sıcak su, havalandırma ve aydınlatma gibi kısımlardır. Binanızın hangi enerji sınıfından olduğunu bilirsek, binaya ait gerekli önlemleri alabiliriz.

Ülkemizde enerji miktarının %30’u konutlarda kullanılmaktadır. Bu sebeple oturduğumuz dairelerde harcadığımız enerji oldukça fazladır. Bunu verimli kullanabilmek için mutlaka Enerji kimlik belgesi almamız gerekir.

Binanızın ısı kaybını ölçmek için dış cephelerden termal kamera ile yapımızın öğrenmeliyiz. Firmamız Termal kamera hizmeti uzman ekiplerce verilmekte ve yapıya ait detaylı rapor sunmaktadır. Konutlarda/Meskenlerde kullandığımız enerjinin büyük bir kısmı ısınmadan kullanmaktayız. Binanın ısınmasını etkileyen unsurlardan en önemlisi binanın dış cepheleridir. İkamet ettiğiniz binanın dış cephesinde ısı kaybının yaşanıp yaşanmadığını termal kamera aracılığıyla ölçmeniz mümkün. EKB belgesinde daha iyi bir enerji performansına sahip olmak için termal kamerayı da dikkate alarak sertifikasını hazırlamaktayız.

bayiduragi/ekb

Bayilik Başvurusu

Bizimle çalışmak ya da beraber kazanmak ister misiniz?
bayiduragi/ekb

Türkiye geneli Enerji Kimlik belgesi (EKB) bayiliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde veya şirkette Enerji Kimlik Belgesi ile ilgili talepler size geliyorsa, ya da EKB ile ilgili piyasa oluşturabiliyorsanız; web sitemizdeki Ekb Bayilik Formunu doldurabilir, isterseniz bayilik@ekbproje.com‘a mail atabilir ya da  0553 094 02 94 iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here