Ana sayfa Eğitim English Time franchisee veriyor!

English Time franchisee veriyor!

137
0
PAYLAŞ

English Time Hakkında

 

English Time Dil Okulları, bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda global ortamdaki bilgiye erişmek isteyen kişi ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunma düşüncesiyle 1997’de kurulan Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997’den itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki şubelerinde İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerine başarıyla devam eden English Time 200.000 ‘i geçen mezun talebesinin yanı sıra mevcut vaziyette okuyan 26.000’in üzerinde talebesine de eğitim vermektedir.

bayiduragi/englishtime

Ulusal düzeyde kabul görmüş, çeşitli alanlarda bir çok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip English Time Dil Okulları, 2017-2018 eğitim yılı süresince toplam 36 şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

English Time Dil Okulları’nın Türkiye’deki 36 şubesinin 16’sı İstanbul’da bulunmaktadır. Engilish Time; Avcılar, Bağcılar, Bahçeşehir, Bakırköy, Başakşehir, Beylikdüzü, Çekmeköy, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy, Pendik, Silivri, Şirinevler ve Taksim’de ki şubelerinde eğitimine devam etmektedir.

Şehir dışında ise Ankara, Antalya, Bursa, Çorlu, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İzmir, İzmit, Konya, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak ve Van’da şubeleri bulunmaktadır.

Yurt dışında faaliyet gösteren ilk Türk anaparalı dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın Berlin’de de şubesi mevcuttur.

bayiduragi/englishtime

English Time Dil Okulları; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim, Yayıncılık ve Turkish Time gibi gelişimi destekleyici alanlardaki açılımlarıyla dünya standartlarını yakalamış bir eğitim kurumu ve bir dünya markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Londra şubesi ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları, Türkiye’de bir çok hatırlı ödüle layık görülmüştür.Yurt dışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Denklik Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 250 okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en hatırlı okullar arasında yerini almıştır.

VİZYON

Çalışma alanı olarak öncelikle tercih edilen bir kurum oluşturabilmek.

MİSYON

Sürekli gelişim ve çalışan memnuniyetinin sağlanabileceği, kurum vizyon, misyon ve stratejileri ile uyumlu etkin insan kaynakları politikaları geliştirmek ve bunların çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamaktır.

bayiduragi/englishtime

KISACA FRANCHISEE

Franchising, know-how ve markanın ayrıcalık hakkı sahibi tarafından, belirli süre, şart ve sınırları kapsayan anlaşmayla, markanın bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

İki taraf arasında devamlılık gösteren bu ticari ilişki dahilinde, taraflardan biri olan Franchiseer (Franchise Veren) gelişmiş bir imalat, işletme ve pazarlama sistemine, ticari isme ve tescilli bir ticari markaya sahip olan rastgele bir işletme sahibi ya da özel veya tüzel kişidir.

Diğer Franchiseer (Franchise Alan) bu imkandan faydalanan, sözü edilen sistem dahilinde üretilen veya satılan mal ve hizmetlerin dağıtımını bağımsız bir işletme sahibi sıfatıyla yaparak; karşılığında, markasını kullandıran sistem sahibine, belirlenen bir fiyat ödeyen özel yada tüzel kişidir.

bayiduragi/english-time

English Time Yurtdışında ve Türkiye`de Büyüyor!

Time Education Group bünyesinde faaliyet gösteren English Time Dil Okulları toplumsal mesuliyet gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine, gerekse yurt dışına yeni eğitim müesseselerini açarak yaymaktadır.

English Time Dil Okulları, Türkiye içindeki yatırım hedeflerini büyük ölçüde tamamlayarak Eylül 2012 itibari ile, yurt dışındaki yatırım ve büyüme faaliyetlerini arttırma kararı almıştır.

Bu bağlamda halihazırda Türkiye’de ise daha English Time şubesi olmayan şehirlerde tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak emeliyle bir araya kazançlan öncü markalarla, ENGLISH TIME HAYAT BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir.

Türkiye’de bu proje dahilinde sunulan fırsatlardan yararlanarak kendi şehrinde eğitim eşitliği sağlamak için Türkiye’nin en başarılı eğitim işletmecisi grubunun tüm alt yapısı ve imkanlarına sahip bir English Time Hayat Boyu Eğitim Akademisi şubesi açarak, çözüm ortağımız olmak isteyen eğitimci ve yatırımcıların Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtimeakademi.com adresi üzerinden iletişim kurmaları gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here