Ana sayfa Kozmetik L’ACTONE kozmetik bayilik veriyor!

L’ACTONE kozmetik bayilik veriyor!

148
0
PAYLAŞ

L

ACTONE Kimdir?

L’ACTONE, Amerika’da oluşturulmuş, kokuları kendi çalışanları olan Fransız uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve Türkiye’de üretime başlamış uluslararası Türk parfüm markasının adıdır.

Tekirdağ’da 3.000 metrekare kapalı alana sahip marka,üretim tesislerinde faaliyet gösterilen tüm ülkeler için gerekli sertifikalar ve kalite belgelerine sahip, güçlü Ar-Ge takımı ve son teknolojilerle donatılmış modern fabrikasında uzman yöneticilerin sıkı kalite kontrolleriyle üretimini gerçekleştirmektedir.

L’ACTONE parfümleri içerisinde kullanılan koku ham maddeleri tamamen doğal bitkisel yağlardan üretilmektedir.

L’ACTONE esans çözümü için %100 bitkisel alkol kullanmakta ve üretim sırasında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test uygulamamaktadır.

bayiduragi/lactone_kozmetik

L’ACTONE INTERNATIONAL GROUP olarak, parfüm sektörünü apayrı bir parfüm markası ve benzersiz bir mağazacılık konsepti ile tanıştırdık. Dünya’da bir ilk olan uygulamalı kişisel koku analizi testi ile sizlere daha farklı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

L’ACTONE Bayisi Olmaya Hazır Mısınız?

bayiduragi/lactone_kozmetik
bayiduragi/lactone_kozmetik

 

 

Sizde bu farklı konsepte sahip ve kendini yenilemeye her zaman açık marka ile çalışmak isterseniz, bizimle iletişime geçin.

Yaratıcılığımızla birlikte büyüyelim ve kazanalım!

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here