Ana sayfa Takı&Aksesuar Mochka Bijüteri bayilik veriyor!

Mochka Bijüteri bayilik veriyor!

145
0
PAYLAŞ

Firma Hakkında

2013 itibari ile takı ve aksesuar tercihinin ilk adresi Mochka!

Mochka, kendi bünyesinde yer alan atölyelerinde, el işçiliğiyle, farklı doku ve malzemeleri harmanlayarak tasarladığı takı ve aksesuarlarla tarzınızı belirliyor.

Ekolojik bir duruş sergileyen ve tasarımlarında insan sağlığına zararlı hiç bir malzeme kullanmayan Mochka, Ankara merkez şubesi, Türkiye’de ve dünya genelinde her geçen gün artan bayisiyle takı ve aksesuarda dünya trendlerini yakından takip etme olanağı sunuyor.

İade ve değişim seçenekleri de olan %100 güvenli alışverişin adresi Mochka.com ile şıklığı takın!

bayiduragi/mochkatakı

Toptan Bijüteri Kolaylığı

2013 yılından bu yana takı ve aksesuar tercihlerinizin ilk adresi olmaya devam eden Mochka, ürün tasarlama tutkusunu daima canlı tutmuş ve kendi bünyesinde yer alan atölyelerinde, el işçiliğiyle tasarlamış olduğu takı ve aksesuarlarla sektörün trend belirleyen markalarından birisi haline gelmiştir.

Takı ve aksesuar sektöründe yıllara dayanan tecrübesini, güçlü bir marka kimliği ile kullanıcısına sunan Mochka, dünya genelinde oldukça sağlam çözüm ortağı ilişkilerine sahiptir. Dolayısıyla Mochka markasına ait takı ve aksesuarlar sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da satışa sunulmaktadır.

Bijuteri sektöründe farklı ihtiyaç ve beklentileri analiz eden marka, bu ihtiyaç ve beklentileri maksimum düzeyde karşılayacak alternatif çözümler sunmaktadır. Ticari modellerle uluslararası büyüme sağlayan Mochka, Türkiye’nin önde gelen markalarına ürün temin desteği sunmaktadır.

Türkiye ve dünya genelinde sahip olduğu mağaza ve bayilerini ürün tedariği konusunda sorunsuz bir şekilde destekleyen Mochka, sektörde ki toptan bijuteri ihtiyacına da yanıt vermektedir. Mochka, bijuteri sektöründe yeni işletme kurmak isteyen, işletmesini büyütmek isteyen ya da ürün tedariği konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerinin de toptan bijuteri ihtiyacını karşılamaktadır.

Belirli aralıklarla düzenlenen geniş kapsamlı kampanyalar, yüksek adetli alımlarda ekstra indirim avantajları ile toptan bijuteri almanın en kolay yolu Mochka.com’da.

Toptan bijuteri alabilmek için Mochka.com web adresinden üyelik hesabı oluşturarak,oluşturduğunuz üyelik isminizi hello@mochka.com’a iletebilir ya da 7/24 Whatsapp Destek Hattından Mochka ekibine ulaşarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra size özel fiyatları görebilir, dilediğiniz kadar satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara’dan yapacağınız toptan bijuteri alımları için ise merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

bayiduragi/mochkatakı

Mochka Franchising:

”En Şık Kazanç İçin; Şimdi Sıra Sende”
Global nitelikli bir marka olan Mochka, marka standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.
Mağaza konumunuzun ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak konuşulur. Mochka, yılların tecrübesi ve birikimi ile oluşturmuş olduğu Franchising sisteminde, sizlerle iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaktır.

Mochka’da Franchisee  Olmak:

 • Riskin azalması,
 • Başarı şansının artması,
 • Maliyet avantajı,
 • Ortak stok yönetim avantajları,
 • Yüksek kar marjı ve
 • Eğitim desteği gibi avantajlar sunar.
bayiduragi/mochkatakı

Mochka Franchisee’ı Olma Süreci:

 • Bilgi Alma
 • Mochka Franchisee Talebi
 • Başvuru: Mochka girişimcisi olmak için başvuran kişi özgeçmişini firmanın mail adresine iletir.
 • Ön Görüşme: Başvuru yapan girişimci adayları arasından profili uygun görülenler detaylı görüşme için şirkete çağırılırlar.
 • İş Planı Sunumu: Ön görüşmesi olumlu geçen girişimcilerden, yönetime sunmaları için yatırım planlamasını içeren bir iş planı hazırlamaları istenir.
 • Girişimci Seçimi: Planda yer alan maddelerden adayın olumlu yanıt alıp alamayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.
 • Protokol: Bayi adayı bir ön protokol imzalar.
 • Oryantasyon ve Hazırlık: Bu aşamada franchisee adayının ve personelinin eğitim süreci başlar. Bu eğitimlere katılım zorunludur. Aynı dönemde mağaza bulunması, yönetimin onayına sunulması ve dekorasyon faaliyetleri gibi uygulamalar başlar.
 • Kontrat ve Açılış: Eğitim süresi boyunca herhangi bir sorunla karşılaşılmamış olunursa, mağaza kiralama işlemleri tamamlanır ve karşılıklı kontrat imzalanır.
Franchisee ve Bayilik Şartları Hakkında Bilgi Almak İçin;
Adres: Varlık Mah. Yalova Sok. No:11/1 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90 (312)446 16 62
E-Mail: franchise@mochka.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here