Ana sayfa Takı&Aksesuar Moda Bijuteri bayilik veriyor!

Moda Bijuteri bayilik veriyor!

164
0
PAYLAŞ

Firma Hakkında

Merkezi Tahtakale’de bulunan mağazamızla hizmete başlayarak, 2000’li yılların başında Moda Accessories olarak Türkiye’nin önde gelen takı ve bijuteri firmalarına ürün temin etmeye başladık. Uzun yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar neticesinde Çin merkezli üretim tesisimiz başta olmak üzere yerli ve yabancı üretim ağlarında geniş bir yelpazeye ulaştık.

Türkiye çapında hizmet veren birçok mağazamıza sorunsuz bir şekilde ürün temin etmeye ve tek düzen fiyat politikamız ile bayilerimizi destekleyerek ekonomik gücü olmayan işletmelere hız kazandırarak ekonomiye katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Ürün temin etmesi gerektiği halde nakit sıkıntısı çeken işletmelerimize, şirket bünyemizde 0 faiz kampanyalarımız ile tüm müşterilerimize destek vermekteyiz.Gerekli bayilik sözleşmeleri kapsamında, mağazalarınızın tüm ihtiyaçlarını tepeden tırnağa firmamız bünyesinde hazırlayarak tarafınıza teslim ediyoruz.

Moda Grup olarak Türkiye’de bir ilk olan sıfır faizli işletme kredi imkanı sunmaktayız. Finansal yönden ürün temin etmeye gücü yetmeyen girişimcilerimize ürün kredisi kolaylığı sağlamaktayız. Kredi, nakdi olmayan mağaza içi tadilat,ürün ve demirbaşı kapsamaktadır.

bayiduragi/modatakı

Neden Bayi Olmalıyım ?

ŞARTLAR

  • Kişilik olarak girişimci bir ruha sahip olan,
  • Yeni fikirlere açık, aksesuar ve takılara ilgi duyan,
  • Kazanma isteği olan,
  • Nitelik sahibi ve
  • İletişim yeteneği gelişmiş kişiler girişimci olarak kabul edilir.

Moda ve Yeni Kreasyonlar

Web üzerinde ki tüm bayilerimize ve Türkiye çapında ki şubelerimize, anlık yeni ürün stoklarımızı açarak modayı yakından takip etmelerini sağlıyoruz. Ürünlerimiz hakkında size bilgi verecek, mağaza içinde size hizmet sunacak kişisel yetkili bir danışmanınız olacaktır.

Ürün Fiyatları ve Seçenek Çeşitliliği 

Modatoptanbijuteri.com üzerinden sunulan fiyatlar tartışmasız rekabeti en üste taşıyacak niteliktedir. İnternet sitemizden alışveriş yaptığınızda normal fiyatın altında maliyetle alışveriş yapmış olursunuz. Aynı zamanda alışverişinizi yüzlerce farklı ürün gruplarından seçebilirsiniz.

bayiduragi/modatakı

Güvenli Alışveriş İmkanı 

Modatoptanbijuteri.com üzerinde yapılan alışverişler 128 bitlik güvenlik sistemi ile korunmakta olup %100 iade garantisi ile satılmaktadır. İşinde uzman ekibimiz ile birlikte sizlere tam zamanlı destek vererek alışverişinizi  samimiyet ve güven içerisinde yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Hızlı Teslimat Anlık Takip 

Satın aldığınız ürünler hiç vakit kaybetmeden hazırlanır ve en geç siparişten bir sonraki gün kargoya verilerek ürünün gönderilmesi sağlanır. Bu süreç içerisinde dilerseniz müşteri hizmetlerimizden veya web panelinizden kargonuzun ürün hareketlerini anlık olarak takip edebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.

bayiduragi/modatakı

Yeni Ürün Takipleri 

Sosyal hesaplarımız üzerinden (facebook,instagram vb.) yeni gelen ürünlerimizi paylaşıyor, kampanyaları müşterilerimize duyuruyoruz ve yeni trend ürünleri de yine hesaplarımız üzerinden paylaşıyoruz.

Bayi Kar Marjları 

Bayilere özel olarak alım standartlarına göre ürün fiyatı üzerinden net indirimler veya iskontolar uygulayabiliriz. Bireysel satıcıların dışında hiçbir ek ücret ödemeden bayi kaydı yaptıran müşterilerimiz, kişisel hesaplarına belirli aralıklarda gönderilen kişiye özel kampanyalarımızdan faydalanabilirler.

Mağaza Açma Destekleri 

Bulunduğunuz bölgede takı ve aksesuar sektöründe bir arz-talep ön görüsü ile firmamıza başvurmanız halinde uzman ekibimiz fizibilite çalışması yaparak sizlere ürün tedariği ve mağaza açma hususunda gerekli demirbaş ve ürün desteğini vermektedir. Nakit güçlüğü çeken müşterilerimize, ürün stok yardımı yaparak piyasaya geri dönüşlerini sağlıyoruz. Detaylı bilgi için web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here