Ana sayfa Oto Yıkama&Bakım MOTHERS Oto Bakım Bayiliği

MOTHERS Oto Bakım Bayiliği

134
0
PAYLAŞ

110

Gramlık teneke kutulardan,elmas gibi parlayan bir başarı hikayesine…

MOTHERS Oto Bakım

Her şeyin başında hafta sonları tüm Güney California sahilleri boyunca oto fuarları, showroom ve pazar yerlerini gezerek Chip Foose’un dizayn ettiği aletler ile 110 gr’lık teneke kutulardaki Mothers Magnezyum & Alüminyum Parlatıcı’yı tanıtan küçük bir ekipken, bugün ürün seçeneği olarak 70’ten fazla ürünü bulunan ve üst düzey araç kozmetik ürünleri üreten bir markayız.

70’lerde alaşımlı jantların neredeyse tümü düz, sade alüminyum görünüme sahipken Mothers olarak bu özel parlatıcımız ile sektöre yepyeni bir yön verdik. Sadece bir kutu cila ile tüm jantları sanki bir elmas gibi parlak ve göz alıcı hale getirdik. Mothers, ilk kurulduğu yıllarda, tüm reklam çalışması ürün kullanıcılarının tecrübeleri ve birbirlerine tavsiyesine bağlı olarak şekillenmişti. Buna rağmen, ürünlerimize olan yüksek ilgi ve talebi karşılamak ilk etapta güç oldu.

Firmamız, büyüdükçe ve müşterilerimizin severek kullandığı klasik alüminyum parlatıcı ve diğer Mothers ürünlerine olan inancı sayesinde bugün üretimimiz artarak devam etmekte…

Neden Mothers?

“Anne” Uzun yıllar boyunca Mothers markasının ikonu ve marka yüzü olarak; tüm yüzey ve jantların parlaklığının ve elde edilen harika görüntünün asıl kaynağı olarak temsil edildi. Yıllar içerisinde artan iş ve yoğunluk ile hak ettiği dinlenme için sadece markanın görsel yüzü olarak kalması adına, logomuzdaki “O” harfinin içerisine yerleşerek tüm ürünlerimiz ve kurumsal görsellerimizde logomuz oldu.

bayiduragi/mothers
MOTHERS ailesine dahil olmak ister misiniz?

 

 

 

FT Tuning Hakkında

2007 yılında FDN Grubu’nun kendi bünyesinde oluşturduğu FT Tuning, bugün Türkiye’de modifiye alanında aracında ‘tarz sahibi’ modifiye çalışmaları isteyen tuning severlerin markası olmayı başaran bir markadır. Uzun yıllardır otomotiv sektöründe hizmet veren grubumuzun sektörel tecrübesi, deneyimli uzmanları, se

çimlerini her zaman en kaliteli malzemelerden yana yapması ve en önemlisi de yaptığı işlerin arkasında durması ile diğer modifiye markaları arasında farklılaşmayı başaran FT Tuning; Vossen, KW, ST, LSD Doors ve Race Room markalarının Türkiye Distribütörlüğünün yanında Fiat, Renault, Ford ve Dacia gibi markaların da aksesuarlarını temin ediyor.

bayiduragi/mothers

Ayrıca dünyaca ünlü oto bakım ürünleri üreten Mothers’ın da Türkiye’deki temsilcisi.Etkileyici bir modifiye isteyen, konfordan vazgeçmeyen performans düşkünleri için FT Tuning en doğru seçim olduğunu distribütörlükleri ve bayilikleri ile kanıtlıyor. Navitech, Renault F1 Aksesuarları, Lenso, Parrot, Simota, Texon, Omsa, Cyclone, Ecotech gibi firmaların yetkili bayiisi olup bünyesinde yüzlerce marka ürünlerini bulunduruyor.

Bayilik şartları ve diğer detaylar için bize ulaşın : 0 850 622 75 50

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here