Ana sayfa Emlak ONKO Emlak bayilik veriyor!

ONKO Emlak bayilik veriyor!

130
0
PAYLAŞ

HAKKIMIZDA

 

 

Gayrimenkullerinizin Alım -Satım ve Kiralanmasında profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 1993 Yılında Diyarbakır’da İlk Şirket Merkezini Kurmuştur.

Diyarbakır Merkez Ofisten Sonra Kayapınar Ofislerini Kurmuştur.

ONKO Emlak öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birçok müşterisinin güvenini kazanmıştır ve en büyük referanslarımız ev sahibi yaptığımız müşterilerimizdir.

Hedefimiz  2020 yılına kadar Türkiye Genelinde 100 Franchise Ulaşmak ve  profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile Siz Değerli Müşterilerimize Kusursuz hizmet vermek için alt yapı çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

 MİSYON 

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.

Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile Güven veren, mesleğine saygı duyan, gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

bayiduragi/onko-emlak

 VİZYON 

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

İdeal yatırım fırsatları ve yenilikçi emlak çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda, güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, aranılan, eğitim odaklı bir EMLAK firması olmak.

Müşteri memnuniyetini artırabilmek amacıyla günümüz Teknolojilerinden maksimum ölçüde yararlanıyoruz.

DEĞERLERİMİZ 

Güven,Mükemmeliyet,Memnuniyet,Kaliteli hizmet,Gelişim.

Güvenle Gelen Mutluğu Her zaman yaşıyoruz.

bayiduragi/onko-emlak

“neden onko emlak temsilcisi olmalısınız?”

Danışmanların, kendisine bilgi veren ve aynı zamanda teknolojik alt yapılar sunan kurumsal şirketler ile iş birliği yapmak Daha Başarılı olur “ONKO Emlak teknolojik alt yapıda bütün gelişmeleri anında takip ederek yansıtıyor. Bu sayede danışman gece gündüz her türlü tekniği kullanarak alıcıyla ve satıcıyla yani her iki tarafla da irtibata geçip bilgileri paylaşıp kısa sürede daha düşük maliyetlerle her şeyi yapabiliyorlar. Bunun için ONKO Emlak ile iş birliği yapmaları gayrimenkul danışmanları için büyük avantaj.”

Özgür olmak için Nedir Özgürlük ? Hangi bölgede çalışacağınıza kim karar verecek ? Hangi tür emlaklara çalışacağınıza kim karar verecek ? Saat kaçta çalışmaya başlayacaksınız ? Saat kaçta iş sonu yapacaksınız ? Kartvizitin üzerinden ne yazacak ? Nasıl bir ofisiniz olacak ? Ofiste sekretere bağlı olmak özgürlük mü ? Her gün ofisi açmak özgürlük mü ?

bayiduragi/onko-emlak

 İş Ortaklığı için şartlar nelerdir?

İş Ortaklığı; genel olarak müşteri ve portföy paylaşımı yapılarak karşılıklı yarar sağlamaya yönelik iş ilişkilerini kapsamaktadır.

Detaylı bilgi ve İş Ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sizlerle karşılıklı iş birliği için sabırsızlanıyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamak ve cevaplamak için hazırız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here