Ana sayfa Emlak Realty Gayrimenkul franchisee veriyor!

Realty Gayrimenkul franchisee veriyor!

111
0
PAYLAŞ

K

urucumuz Hakkında

Politik, ekonomist, girişimci ve Realty markasının kurucusu olan M. Fatih Elibol, dünyanın bir çok ülkesinde yaptığı başarılı sektörel girişimler, global gayrimenkul pazarına getirdiği yenilikler ve ülkemize kattığı değer ile tanınan, gayrimenkul sektöründe iş ahlakı ile adından söz ettiren kurucumuz, global gayrimenkul sektörünün öncüsü olarak kabul edilmiştir.

bayiduragi/realty-emlak

Amaçlarımız

Müşterilerimiz açısından;

– Sunduğumuz hizmet ile hedefimiz dahilinde olan tüm sektör ve müşteri gruplarında en çok tercih edilen Gayrimenkul danışmalık markası olmak

– Müşterilerimize, nitelikli çalışanlarımız, franchise ağımız ve ülke ortaklarımız ile eksiksiz, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak

– Yüksek iş ahlakı prensiplerimize taviz vermeksizin uymak

Franchisee açısından;

– Ülkenin her bölgesinde var olarak franchise ofislerimizin güçlerine güç katmak,

– Franchisee ofislerimizin ülkenin her bölgesinde var olarak güçlerine güç katmak,

– Franchisee’lerimizin bölgelerinin öncüsü olmasını sağlamak,

– Uluslararası gayrimenkul sektöründe kolaylıkla işlem yapabilmelerini sağlamak.

Özetle,

Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayan ve çalışanlarını işlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için teşvik eden bir marka olarak,

Franchise ofislerimizle yarattığımız değeri uluslararası gayrimenkul sektöründe var olmalarını sağlayarak bölgelerinin en tercih edilen ve öncüsü olan markası olmalarına destek olmak.

İlklerimiz ve Özelliklerimiz

 İlklerimiz ve Özelliklerimiz

Realty’nin gayrimenkul sektörüne İşletme Sistemi Franchising ile getirdiği “ilk”ler ve sahip olduğumuz özelliklerimiz:

– Markamız, dünyada gayrimenkul sektöründe ilk ve tek olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) ile franchise veren marka özelliğine sahiptir.

– Gayrimenkul sektöründe bir franchise markası olan Realty, 2015 senesinde sektöründe ilk kez Avrupa Birliği Tüm Tüketiciler Derneği tarafından yılın altın markası seçilmiştir.

– Realty, franchise ofislerinin doğru fiyat ve kalitede matbu evrak ve baskılı ürünlerini online tedarik edebilmesini sağlayan tek markadır.

– Realty, franchise ofislerine “Model ofis” sistemi ile dekorasyon ve dönüşüm hizmeti sağlayan tek markadır.

– Dünyada ilk ve tek ilan yönetim departmanını kuran Realty®Co., dünyanın önde gelen gayrimenkul portallarında franchise ofislerimizin gayrimenkul ilanlarını her ülkenin kendi lisanında yayınlamaktadır.

– Gayrimenkul sektöründe gerçek eğitimin sadece teorikte kalmaması gerektiği gerçeği ile özel pratik eğitim sitemini ülkemizde hayata geçirdik.

– Dünyada çağrı merkezi sistemi ile 7/24 İngilizce ve Türkçe hizmet veren tek gayrimenkul danışmanlık markasıyız.

– Franchise ofislerimizin, bulundukları bölgeden dünyanın 5 kıtasında gayrimenkul alım satım ve kiralamalarına aracılık ediyoruz.

bayiduragi/realty-emlak

Dünyanın en verimli gayrimenkul franchise sistemiyle tanışmaya hazır mısınız?

Sektörün ezber bozan markası Realty sizleri bir işletme sistemi olan franchising sistemine davet ediyor.

 Franchisee ve Franchisor sistemlerinde sadece ürün, servis ve marka alanında değil, bir bütün olarak işletme sistemi içerisinde pazarlama ve üretimle ilgili tüm faaliyetler yer alır.

Çok basit bir tanımla, bu tür franchising “Fikir Satmak” şeklinde tanımlanabilir. Oteller, restoranlar, perakende satış mağazaları, kiralama ve danışmanlık hizmetleri bu tanım içerisinde yer alır.

Son yıllarda işletme sistemi franchising’inin büyüme hızı diğer franchising’lere göre daha fazladır.

İşletme sistemi franchising’i diyebileceğimiz “Business Format Franchising” sözleşmesi içerisinde yer alan 4 temel unsur vardır. Bu unsurlar;

  • Franchisor sahip olduğu belirli bir ismin veya markanın kullanılması için Franchisee’ye izin verir.
  • Franchisee üzerinde, sözleşme süresince davam eden bir denetime sahiptir.
  • Yine sözleşme boyunca Franchisor, Franchisee’ye belirli yardım ve hizmette bulunur.
  • Bu imtiyaza karşılık bedelin ödeme şekli olan “Royalty” nin miktarı periyodik ödemeler şeklinde tespit edilir.
bayiduragi/realty-emlak

Dünyanın en çok tercih edilen franchising sistemi olan Realty, Gayrimenkul sektöründe, franchiseelerin en çok ihtiyaç duyduğu unsurları göz önünde bulundurarak sizlere ayrıcalıklar ile dolu başarının tesadüf olmadığı bir iş hayatı sunuyor.

Bir işletme sistemi olan franchising sistemini sektöre taşımış olan Realty ile her yaptığınız işlemde yanınızda olacağız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here