Ana sayfa Emlak RE/MAX Gayrimenkul franchisee veriyor!

RE/MAX Gayrimenkul franchisee veriyor!

114
0
PAYLAŞ

Re-max hakkında

 

 

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

bayiduragi/remax-emlak

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye’de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim… Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri’ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

bayiduragi/remax-emlak
Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla RE/MAX size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan RE/MAX eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, RE/MAX Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir RE/MAX ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

bayiduragi/remax-emlak

RE/MAX size ne sunar?

  • Birçok kurs ve semineri kapsayan yoğun ve kapsamlı bir eğitim programı.
  • Franhise kurma aşamasında sektör ve iş danışmanlığı desteği.
  • Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetinizi geliştirme.
  • Ulusal ve uluslararası kongreler vasıtasıyla, sektörün en iyi koçları ve en başarılı kişilerinden know-how ve bilgi desteği.
  • Gayrimenkul Danışmanlığı, ofis, ulusal ve uluslararası network kapsamında ileri düzey teknolojik ortam.
  • Ulusal ve uluslararası düzeyde paylaşım (cooperation) ve müşteri havale (client referral) potansiyeli.
  • Halihazırda kurulu ve kendini kanıtlamış; yüksek bilgi, maksimum destek ve başarı odaklı iş ağı.
  • Büyük bir potansiyel müşteri veri tabanı.
  • Çünkü RE/MAX’de kendi başınıza değil ama kendiniz için çalışıyorsunuz.

Nasıl RE/MAX’e katılırım?

Eğer başarı için azim ve isteğiniz var ise, hemen Bize Ulaşın veya Internet sitemize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here