Ana sayfa Yapı Malzemeleri Ribat Grup bayilik veriyor!

Ribat Grup bayilik veriyor!

123
0
PAYLAŞ

Ribat Panel Hakkında

Bir çok alanda kendilerini uzmanlaştırmış şirketlerin güçlerini birleştirmesi ile Ribat Yapı Teknojileri A.Ş. 2015 yılında kurulmuştur. Ribat Panel yapı malzemeleri sektörüne kaliteli ve yenilikçi ürün sunma hedefi doğrultusunda geliştirilmiştir. İnşaat sektörünün tanıştığı andan itibaren büyük ilgi gösterdiği Ribat Panel, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ribat grubun misyonu; müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen yenilikçi, kaliteli ve sağlam yapı malzemeleri üreterek ülkemizin inşaat sektörünün daha rekabetçi olmasına ve yapı kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.

bayiduragi/ribatgrup

Ürün Özelliklerimiz

Ribat Panel’in tuğlayı ve mantolamayı ortadan kaldıran tasarımı hazır bloklar halinde üretildiğinden montajı çok kolaydır. Pratikliği, inceliği, sağlamlığı ve esnekliği sayesinde inşaat maliyetini düşürürken yapı kalitesini ve ömrünü artırır.

Ribat Panel, binalarda yüksek dayanıklılık ve ısı yalıtımı sağlayan aynı zamanda yapının etrafında ki alanda artış sağlayan özel bir duvar ve çatı sistemidir.

Esnek ve sağlam yapısı sayesinde kullanım alanı çok geniş, uygulama işçiliği çok kolaydır.

bayiduragi/ribatgrup

Teknik Bilgiler

Çapraz bağların diziliş sıklığına göre iki farklı modeli bulunmaktadır:

  • Birincisi, tek sıra çapraz bağlardan 110 adet ve m²‘sinde 1020 punto kaynağı bulundurur.
  • İkinci model ise, 220 adet çift sıra çapraz bağlardan, m²’sinde 1240 kaynak puntosu bulundurur. Bu ölçülerin dışında talebe yönelik özel üretim de yapılabilir.

Avantajlar

Ribat Grup, özel yapısı sayesinde tek seferde birden fazla işin aynı anda çözülmesini sağlar. Böylece inşaatlarda hem zaman, hem de maliyet açısından büyük avantaj sağlar.

Montajı pratik olduğundan tuğla gibi uzun işçilik gerektiren işlerden de önemli derecede kolaylık sağlar. Taşınabilirliği sayesinde yapılarda kullanılacak demirden minimum %5 oranında tasarruf sağlar.

Isı yalıtımı özelliği sayesinde mantolama masraflarından %100 avantaj sağlar. Üzerinde işlem yapılması kolay olduğundan tesisat işçiliğine gerek duyulmaz.

bayiduragi/ribatgrup

BAYİLİK TALEBİ

Ribat Panel iş ortağı olmak için web sitemizde ki formu doldurarak tarafımıza talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz kısa sürede değerlendirilerek size geri dönüş yapılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here