Ana sayfa Kozmetik Sabun Dünyam franchisee veriyor!

Sabun Dünyam franchisee veriyor!

146
0
PAYLAŞ

Alaçatı’dan tatlı bir esinti!

Bizler  “Sabun Dünyası” olarak siz değerli müşterilerimize en doğal ve en iyisini sunmak için ‘Alaçatı’dan tatlı bir esinti!’ sloganıyla yola çıktık. Bu yolda yürürken de doğaya ve canlılara zarar vermeden,bitki ve meyvelerin en tazelerini,doğal olanını kullanarak ilerledik.

Amacımız en şifalı olanla sizi buluşturmaktı. Ürünlerimiz içerisinde paraben,deterjan,yanmış yağ,SLS vb.gibi zararlı etki gösterecek maddeler kullanılmamıştır.

Tamamen doğal,el yapımı olan ürünlerimiz her türlü kişisel ihtiyacınıza çözüm olacaktır. Sizlerinde desteğiyle Ar-Ge çalışmalarımız sürekli devam etmekte ve bu yönde sizden gelen öneriler bizim için oldukça önemli.

bayiduragi/sabundunyam

Saf gliserinden üretilen sabunlarımızın her biri doğamızın bize sunduğu bitki ve meyvelerin kendisinden gelen öz yağlarından elde edilerek sizlerle buluşmaktadır.

Biz el emeği göz nuru ürünlerimizi aşkla,sevgiyle,büyük bir özenle sizlerle buluşturabildiğimiz için mutluyuz.

Sabun Dünyam Bayilik Hakkında

Firmamız gliserinli bitkisel sabun alanında faaliyet göstermektedir. Az sermaye ile kısa bir sürede yüksek kazanç elde etmek, gelecek kaygısı ve iş stresinden muaf, huzurla para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hiç vakit kaybetmeden bayilik formunu doldurun, detaylı bilgi edinin ve kendi işinizin patronu olma yolunda ki ilk adımınızı atın.

Sabun Dünyam Bayiliği için Gereken Yatırım Bilgileri

  • Bayilik / Franchise Paketinin İçeriği: Dilerseniz Bölge Bayii alarak ekstra avantajlardan faydalanabilir, dilerseniz toptan alıcı statüsünde de başlayabilirsiniz.
  • Bayilik / Franchise Şartları: Şartları öğrenmek için bayilik formunu doldurmanız yeterlidir. Bayilik alana kadar geçen süre içerisinde numune istekleriniz perakende satış fiyatı üzerinden faturalandırılır.
  • Hedef Bölgeler : Yurt içi
  • Ortalama Şube Kurulum Süresi : Tercih edilen bayilik paketine göre belirlenmekte olup, 3 – 12 iş günü arasında değişmektedir.
bayiduragi/sabundunyam

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here