Ana sayfa Kozmetik Prof.Dr.Saraçoğlu bayilik veriyor!

Prof.Dr.Saraçoğlu bayilik veriyor!

154
0
PAYLAŞ

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu adıyla mağaza açıyor! 

Prof.Saracoglu markası, sağlık için doğal  ürünler akımını 1997’de Türkiye’de başlatan Prof. Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu tarafından kurulan Saraçoğlu A.Ş  doğal ve organik ürünlerin tanıtımı ve satışı  alanında  faaliyet gösteren ve sektöre yön veren bir şirkettir. Şirketimiz; Kurucusu  Prof.Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu nun, bitkilerin hastalıklardan koruyucu ve tedaviyi destekleyici etkilerini açıklayan kırk yıllık çalışmalarını esas almakla beraber, doğal bitkilerin insan sağlığı üzerindeki öneminin vurgulanmasını ve Anadolu tohumlarının  korunması hakkında toplumun bilinçlendirilmesini görev edinmektedir.

Saraçoğlu A.Ş, sağlıklı ürün odaklı sürdürülebilir ar-ge ve ur-ge  çalışmalarını, sunduğu kaliteden asla ödün vermeyerek tüketicisine  hizmet  veren bir firmadır. “ Prof Saraçoğlu” markası ile ürünlerini tüketicisiyle buluşturan firma, doğadan gelen insanın doğal yaşamla sağlık bulması misyonuyla hareket etmekte, kaliteli ürünlerin yanı sıra  fark yaratan müşteri hizmetleri ile birleştiğinde zirvedeki yerini korumakta ve sürekli büyümeye  devam etmektedir.

bayiduragi/prof.saracoglu

Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede, artan müşteri talepleriyle beraber ürün çeşitliliğinin artması gerekliliği de ortaya çıkmıştır. Şu an Saraçoğlu markası adı altında 300’den fazla ürün bulunmaktadır. Portföyümüzde yer alan ürünler; doğadan bitkiler ve bitki çayları, gıda takviyeleri, aromatik ve yenilebilir yağlar, cilt ve saç bakım ürünleri, sabunlar, doğal ve organik kozmetik, doğal temizlik ürünleri ve bebek ürünleridir. Ayrıca Prof.Dr.Saraçoğlu’nun kitapları da ürünlerin içerisinde yer almaktadır.

Saraçoğlu A.Ş, yurt içi satışlarını web sitesinden, çağrı merkezinden veya franchise bayi ağı ya da kendi mağazaları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Mağazalarında ürünlerin doğallığını ön plana çıkaran bir konsept sunmakta olup, Türkiye genelinde 21 konsept mağaza ve 90 satış noktası ile hizmet vermektedir.

bayiduragi/saracoglu_kozmetik

PROF.SARACOGLU FRANCHISE KOŞULLARI

MARKA: Prof.Saracoglu

YETKİLİ FİRMA: Saracoglu Turizm ve Çevre Teknolojileri A.Ş

2003’te kurulan Saraçoğlu kozmetik günümüzde de büyümesine devam ediyor.
Bitkilerin insan sağlığı üzerine çalışan Prof.Dr.İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, yaklaşık 300’ün üzerinde destekleyici kürlerinin ve tamamı doğal olarak üretilen kozmetik ürünlerinin müşteriye ulaşması yolunda da aracılık etmektedir.

FRANCHISE ŞUBE SAYISI: 9 
BAYİ SAYISI: 62 
BAYİ ECZANE SAYISI: 55

GİRİŞİMCİDE ARANAN ÖZELLİKLER

  • Şirket yönetimine paralel yönetim anlayışı hakim olmalıdır.
  • Yatırım için gerekli finansal güce sahip olunmalıdır.
  • Mağazada çalışacak kişilerin müşterilerin isteklerini karşılayacak düzeyde, kürler ve ürünler hakkında, şirket tarafından verilecek eğitimleri alabilecek nitelikte olmaları gerekmektedir.

ORTALAMA ŞUBE KURULUM SÜRESİ: 1 AY

bayiduragi/saracoglu_kozmetik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here