Ana sayfa Cafe&Tatlı&Pasta SIR WINSTON Bayilik veriyor!

SIR WINSTON Bayilik veriyor!

115
0
PAYLAŞ

SİZİ SIR WINSTON ailesiyle tanıştıralım!

Keyif ve lezzet dolu konseptleriyle Sir Winston ailesini keşfetmek için hemen tıklayın!

bayiduragi/sirwinston

“YES SIR FELSEFESİ NEDİR?”

Sir Winston’a isterseniz Pazartesi sabahı işe gitmeden kahve içmek için gelin, isterseniz Cuma akşamı romantik bir akşam yemeği için…

Haftanın hangi günü ya da günün hangi saati olduğu bizim için önemsizdir.

Önemli olan her zaman sıradanlıktan uzak olabilmektir. Felsefemiz tamamen bunun üzerine kuruludur; mükemmeli, lezzeti ve keyfi sunabilmek

Bizden ne dilerseniz dileyin, hep aynı cevabı verebilmek için buradayız:  Yes,sir! 

bayiduragi/sirwinston

Sir Winston’un tutkusu!

“ Hayatta en beklenmedik şeyler bile, her zaman “Evet!” demekle mümkün! Evimin kapılarını misafirlerime bu felsefeyi gerçekleştirmek için açtım. İçinizden geçenleri, umutlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için, ister pazar aile kahvaltısında, ister ilk randevunuzda romantik bir yemekle, ister iş çıkışınızda soğuk bir içecekle, sizi mutlu etmek için buradayım!

Beklenmedik aşkı, beklenmedik lezzeti, beklenmedik hizmeti, beklenmedik konforu, beklenmedik kahkahayı ve en önemlisi beklenmedik mutlulukları karşılamak için her zaman:    

“yes sır! “

bayiduragi/sir-winston

PATRONLUK ŞAPKASINI GİYME VAKTİ GELDİ!

Siz de bir Sir Winston franchise’ı olarak kendi işinizin sahibi olabilir, kısa süre içerisinde yatırımınızı kazanca dönüştürebilirsiniz!

Hemen şimdi sitemizi ziyaret edip formu eksiksiz olarak doldurun, ön değerlendirme sürecini takiben sizinle irtibata geçelim, franchise’ımız olun!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here