Ana sayfa Takı&Aksesuar So CHIC bayilik veriyor!

So CHIC bayilik veriyor!

185
0
PAYLAŞ

Firma Hakkında

Kendi tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında marka olan  So-CHIC, gümüşten farklı bir  şekilde koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Uzman tasarım ekibi tarafından her sezon sayısız modelden oluşan koleksiyon hazırlayan So-CHIC, ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile büyük beğeni toplamaktadadır. So-CHIC tasarım ekibi her kesimden insanın hayal gücüne hitap eden koleksiyonlarıyla fark yaratarak, dünyada ki tüm moda akımlarını aynı anda vitrinine taşımayı başarmıştır.

Her sezon değişen ve gelişen aksesuar dünyasına farklı bir soluk getiren So-CHIC, kendi alanında bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.  Kadın, erkek ayırt etmeyerek her tüketiciyi kapsayan So-CHIC, 50.000’in üzerinde birbirinden farklı modelleriyle, yurt içi ve yurt dışında her geçen gün artan mağazalarında tüketicisiyle buluşmaktadır.

So-CHIC’in Türkiye dışında KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ, Azerbaycan, Katar, Suudi Arabistan, Bahreyn ve BAE gibi dünyanın bir çok ülkesinde gittikçe yayılan mağaza ağı bulunmaktadır.

bayiduragi/so chic-taki

So-Chic insan kaynaklarının ilkesi, bünyesine gayretli, becerili, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, gelişmelerine yardımcı olmak, üst kademelere erişme yollarını açık tutarak bu sektörde kariyer yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar beraber çalışmaktır.

Vizyon : Performans ve motivasyonu yüksek, üretkenliği ve uzmanlığı üst düzeyde, insan kaynağı oluşturmaktır.
Görev : Şirketimiz için becerili insan kaynağını seçmek, geliştirmek ve devamlılığını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Taktiğimiz

Perakende sektöründe öncülüğünü sürdüren bir marka olan grubumuzda;

Şirket hedeflerine odaklanmış, takım ruhu ile çalışan, daimi gelişen ve geliştiren, mutlu, motivasyonu ve performansı yüksek bir insan gücü oluşturarak grubumuzun hedeflerine erişmesini desteklemektir.

İnsan Kaynakları Siyasetimiz

So-Chic’de her çalışan ve organizasyondaki her iş, eşit olarak değerlidir. Eşitlik ilkesini her zaman çalışanlarımıza hissettiririz.

Saydamlık ve güven asalına göre çalışmayı, So-Chic çalışanlarına karşı mesleksel bir mesuliyet olarak görürüz.

So-Chic çatısı altında yüksek performans kültürü amaçlanır. Çalışanların gösterdiği performansın net olarak görünür kılındığı adaletli bir değerlendirme ortamı oluşturmak So Chic İnsan Kaynakları Ekibi’nin sorumluluğundadır.

So-Chic müessesesinin değerlerini, So-Chic çalışanlarının “ortak değerleri” olarak kabul ederiz. O ortak değerleri alacağımız her aksiyonda her zaman göz önünde bulundurur ve yaşatırız.

So-Chic İnsan Kaynakları Ekibi olarak, So-Chic çalışanları için her şartta daima ulaşılabilir konumda olmaya ve geri bildirim vermeye hazırız.

Yapacağımız tüm yeni uygulamalar için en güvenilir yol gösterici olan So-Chic elemanlarının tenkit, görüş ve önerilerine fazlasıyla önem veririz.

bayiduragi/so chic-taki

So CHIC Franchise Süreci

So-CHIC’in sürekli büyüyen ve adından söz ettiren bir marka olmasının en büyük sebebi, gümüş mücevher alanında özgün tasarımları, yıllar içerisinde kazanılmış değerlerin iş ortaklarına etkin bir şekilde aktarabilmesidir. Bu sebeple So-CHIC iş ortaklarında girişimci bir ruh ve sürekli olma arzusu aramaktadır.

Franchising sisteminin avantajları

1-Asgari

So-CHIC bayiliği aldığınızda 60 seneyi aşan tecrübe ve bilgi birikimden yararlanacak, işletme, satış ve stok gibi konularda hazır bir sisteme sahip olacaksınız. So-CHIC markası için özel tasarlanan dekorasyon, ürün kalitesi, eşsiz tasarımları ve dikkat çekici ürün ambalajları ile alanında bir ilkin parçası olmanın avantajını yaşatacaktır.

So-CHIC mağazasının faaliyete geçmesinin ardından, mağaza gelişimine katkıda bulunma düşüncesiyle belirli zaman aralıklarında mağaza denetimleri gerçekleştirilir.  Girişimciler ile mali performansın değerlendirilmesi için kar-zarar karşılaştırması yapılır. Sonrasında ise ürün seçenekleri ile ilgili bilgilendirme ve destek sağlanır.

2- Mimari proje / Dekorasyon

So-CHIC marka olarak belirlediği düzen içerisinde oluşturulan mimari projeye uygun, yurt içi ve yurt dışında bulunduğu tüm noktalarda dekorasyon ve tasarım çalışmaları da oluşturur.

bayiduragi/so chic-taki
3- Yer seçimi

Her geçen gün sayısını arttıran organizasyonda, mağaza yeri olarak ana caddeler ve AVM’ler tercih edilir. Mağaza için konum belirlerken mağazanın m2 büyüklüğüne, kira değerine, cephe büyüklüğüne ve dış görünüşüne dikkat edilir. Mağazaların planlı şekilde konumlandırılmasında ki başarıyı yakalamak için çevresel özelliklere de bakılmalıdır.

4- Eğitim desteği

So-CHIC mesleksel eğitimlere verdiği destek ve kaliteli insan kaynağına verdiği güvenle bugün sektördeki varlığını geleceğe taşıyor. Bayilik sistemi himayesi altına giren mağazalarda, mağaza yöneticisine ve satış danışmanlarına satış, müşteri ilişkileri, işletme ve idare sistemi konularında açılıştan önce, uzman ekibimiz tarafından teorik ve pratik eğitimler verilmektedir.

Franchise ve Bayilik koşulları ile ilgili bilgi almak için;

İletişim: Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL – TÜRKİYE
Tel: 212 513 68 00
E-Mail: franchise@sochic.com.tr

So CHIC’e gösterdiğiniz alaka için teşekkür ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here