Ana sayfa Restoran Tavuk Dünyası

Tavuk Dünyası

153
0
PAYLAŞ
bayiduragi/tavuk-dünyasi

Tavuk Dünyası Hakkında

Türkiye’de kırmızı et satışı yapan çok sayıda restoran bulunmasına karşın, tavuk ürünleri üzerine satış yapan restoran sayısı oldukça az. Ülkemizdeki bu eksikliği tespit ederek harekete geçen TD Gıda Hizmetleri, yaptıkları fizibilite çalışmaları sonucunda “Tavuk Dünyası” markası ile sektöre adımlarını atmışlardır.

Hiç tavuk yediniz mi?” ile sektöre kapılarını açan Tavuk Dünyası; kendine has tariflerini, doğal gıdalar ve hijyenik koşullardaki pişirme teknikleriyle birleştirerek tavuğu bir lezzet şöleni halinde müşterilerine servis etmektedir.

İlk yılımızda “Uluslararası Gıda Kalite” ve “En İyi Çıkış Yapan Marka” ödüllerine layık görüldük. İkinci yılımızda, İspanya merkezli Business Initiative Directions (BID) kuruluşu tarafından “Uluslararası Sağlıklı Gıda” ödülüne layık görüldük.

bayiduragi/tavuk-dünyası

Kuruluşumuzu gerçekleştirmenin ikinci yılının ardından, dış ülkelere açılma planlarımızı uygulamaya koyulduk. Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kapalı üretimhane ve soğuk hava depolarımızla birlikte tavuk işleme tesisimizi ve ürün dağıtım ağımızı kurduk.

Açılmalarının iki yıl ardından yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere şube sayısını 70’e kadar yükselten Tavuk Dünyası’nın hedefi Dünya çapında 1000 şubeye ulaşmaktır.

Tavuk Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır?

Öncelikle her bayilikte olduğu gibi başvuru yapılmalıdır. Bu işlem için Tavuk Dünyasının web sitesinde yer alan Franchisee bölümünden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yetkililer tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından girişimcilerle görüşülmektedir. Girişimcinin bayiyi açmayı düşündüğü bir yer varsa incelemeler yapılır, uygun bulunması halinde proje çizilir ve uygulanmaya başlar.

Mağazanın dekorundan, hazırlanmasından, açılışına kadar tüm adımları yürüten Tavuk Dünyası operasyon ekibinin girişimciden isteği; Tavuk Dünyası’na zaman ayırabilmesi, istekli olması ve yatırımları karşılayabilecek finansmana sahip olmasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here