Ana sayfa Sağlık Yeşil Adam Bitkisel Sağlık Ürünleri franchisee veriyor!

Yeşil Adam Bitkisel Sağlık Ürünleri franchisee veriyor!

147
0
PAYLAŞ

S

ağlık Dostu Yeşil Adam

Yeşil Adam, sigara ve alkole karşı savaşan sağlık dostu bir markadır. Çocuklarınızın rızkını, alın terinizi, ev kirası öder gibi sigara ve alkole vermeyin, çaresiz değilsiniz.

YEŞİL ADAM sigara ve alkol sorunlarınızda yanınızda!

 Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye sigara tiksindirici  ‘’YEŞİL ADAM’’ gönderilmektedir. YEŞİL ADAM’ı, uluslararası  sigara ve alkolle mücadele derneği de desteklemektedir.

bayiduragi/yesiladam

Yeşil Adam, yoksunluk sendromu üzerine yapılan bir doktora tezinden ortaya çıkmış, alkol ve sigara sorunlarında on binlerce kişiye yardımcı olmuştur.
Sosyal bir proje, 4 kişiye yeşil adamla sigarayı bırakanlara küçük altın hediye etmektedir.

Sadece 7 Günde Sigarasız bir hayata merhaba demenizi sağlayacak Yeşil Adam Sigara Tiksindirici’yi sadece 90 TL’ye satın alabilir ve yeni hayatınıza hemen başlayabilirsiniz.

bayiduragi/yesiladam

Unutmayın, ürünlerimizden memnun kalmaz veya 7 Gün kullandığınız takdirde sigarayı bırakamazsanız siz sigarayı bırakana kadar ücretsiz olarak desteklerimize devam ediyoruz.
Sigara ve alkol sorunu yaşıyorsanız, çevrenizde ve sevdikleriniz de bu tür sorunlar varsa tam destek veriyoruz.

bayiduragi/yesiladam

Geniş çaplı sağlık ve kozmetik ürünleriyle bayilikler veriyoruz, kiranızı biz karşılıyoruz. YEŞİL ADAM yakında ürün geliri ile hatıra ormanında fidan dikmeye başlayacaktır.

Aynı zamanda bir hedefi de gelirinin bir kısmı ile aş evleri oluşturmayı amaçlamaktır. Hem faydalı olayım, hem sevdiğim işi yapayım,hem de kazanayım diyorsanız,arayın görüşelim.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here